Jak rezerwować ?

Dla Państwa wygody i komfortu wypoczynku zapraszamy do planowania i rezerwacji wycieczek przed wyjazdem na wakacje poprzez portal taniewycieczkisharm.pl. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą dostępnych atrakcji i zaplanowania wakacji w Egipcie. Wczesna rezerwacja to także gwarancja niezmienności ceny przy płatności na wycieczkach oraz możliwość płatności w polskich złotych. Rezerwując wycieczki ON-LINE nie tracą Państwo czasu na urlopie na poszukiwanie ofert i zapewniają sobie wypoczynek z renomowanym biurem, unikając kupowania wycieczek w nierzetelnych lokalnych biurach, czy u przypadkowych sprzedawców. Oferujemy również atrakcyjne cenowo pakiety najpopularniejszych wycieczek dopasowane do tygodniowych i dwutygodniowych pobytów.

PRZEJDŹ DO REZERWACJI ONLINE>>>

WYBIERZ SPOSÓB REZERWACJI:

1.KUP WYCIECZKI PRZED WAKACJAMI! Jako jedyne biuro oferujemy Państwu możliwość płatności w polskich złotych (w korzystnych kursach walut), co pozwala Państwu zaoszczędzić na wymianie walut. W prosty sposób można wybrać wycieczki, dogodne terminy i zapłacić za nie w PLN. Po dokonaniu zamówienia  i płatności  otrzymują Państwo voucher potwierdzający zakup wycieczek, nasze CENTRUM REZERWACJI prześle do Państwa potwierdzenie rezerwacji ze szczegółami wyjazdów z hotelu.

2.ZAREZERWUJ i ZAPŁAĆ NA WYCIECZKACH! Wypełniając FORMULARZ REZERWACJI lub kontaktując się z naszym CENTRUM REZERWACJI przed wakacjami  – otrzymacie Państwo dopasowaną do oczekiwań ofertę ze szczegółowymi informacjami na temat wycieczek. Wystarczy podać termin pobytu, hotel, liczbę osób oraz planowane wycieczki, a nasze Centrum Rezerwacji doradzi, które atrakcje będą najlepsze dla Państwa oraz potwierdzi dokładne terminy wycieczek i godziny wyjazdu z hotelu. Płatność na wycieczkach w USD,  EUR lub EGP ( funt egipski).

3.SZYBKA REZERWACJA WYCIECZEK W CZASIE WAKACJI!   Po przylocie do Sharm el Sheikh wycieczki można zamawiać w tani i prosty sposób w dowolnym dniu w czasie wakacji w Egipcie. Wystarczy wysłać SMS podając wybraną wycieczkę, hotel, numer pokoju oraz liczbę osób. Rezerwacja SMS po przylocie pod numerem telefonu: +48 503 97 48 43 (koszt SMS ok. 1 PLN – zależny od operatora sieci). SMSem otrzymacie Państwo potwierdzenie rezerwacji oraz dokładną godzinę wyjazdu z hotelu. Płatność na wycieczce lub na umówionym spotkaniu z naszym przedstawicielem. NIE NALEŻY NIGDZIE WPŁACAĆ ZALICZEK NA WYCIECZKI BEZ KONSULTACJI Z NASZYM CENTRUM REZERWACJI!

MASZ PYTANIA? W naszym CENTRUM REZERWACJI uzyskacie Państwo szczegółowe informację o każdej wycieczce. Konsultant odpowie na wszystkie Państwa pytania dotyczące wakacji, wycieczek, aktualnych wydarzeń w Egipcie, przepisów wizowych czy pogody i wyjaśni wszelkie wątpliwości.

Zadzwoń przed wylotem na wakacje: +48 503 97 48 43 lub napisz poczta@e-sharm.pl

BIURA LOKALNE: Uwaga! W trosce o Państwa spokój i bezpieczeństwo nie obsługujemy rezerwacji wycieczek w ramach lokalnych biur na terenie Sharm el Sheikh. NIE PONOSIMY ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA ŻADNE REZERWACJE I WPŁATY DOKONANE W BIURACH LOKALNYCH NA TERENIE SHARM EL SHEIKH! Wszystkie lokalne biura wycieczkowe są prowadzone przez Egipcjan. Korzystając z wycieczek w lokalnych biurach – decydujecie się Państwo na dochodzenie swoich ewentualnych roszczeń według prawa egipskiego. Rezerwując wycieczki z nami mają Państwo możliwość sprawdzenia rzetelności naszej firmy, przeprowadzenia transakcji według polskiego prawa oraz otrzymania rachunku za dokonane wpłaty przed wycieczkami.

PRIORYTETY I STANDARDY

Naszym nadrzędnym celem jest Państwa bezpieczeństwo i zadowolenie z naszych usług. Podejmując się organizacji wycieczek, mamy świadomość tego, że wakacje to czas wypoczynku, stąd najwyższa staranność z naszej strony by zapewnić Państwu niezapomniane wspomnienia z wypraw i wycieczek.  Dlatego:

> Na wycieczkach zapewniamy polskich i polskojęzycznych przewodników
> Na wszystkich wycieczkach mają Państwo ubezpieczenie
> Na wszystkie wycieczki odbieramy Państwa z hotelu, a po ich zakończeniu odwozimy do hotelu
> W przypadku rezygnacji do 24h przed wyjazdem gwarantujemy zwrot wpłaty (oprócz wycieczek    lotniczych i zagranicznych), w przypadku rezygnacji w dniu wycieczki maksymalna kwota potrącenia to 50% wartości wycieczki
> Zachęcamy do zapoznania się z wieloma cennymi wskazówkami i informacjami przydatnymi na wakacjach w Sharm el Sheikh w dziale Ważne dla Turystów
> Służymy kompleksową informacją na temat wakacji w Sharm el Sheikh, a wybierających się do Egiptu zapraszamy do naszego Przewodnika o Sharm el Sheikh

Od 2006 roku działamy jako marka E-SHARM.PL i największy polski portal ofert i informacji o Sharm el Sheikh. Naszym celem jest  spełnianie wakacyjnych marzeń naszych Klientów. Z dumą możemy poinformować, że w ostatnich latach z naszej oferty skorzystało ponad 90.000 turystów z Polski. E-SHARM.PL dostarcza Państwu aktualne informacje o Sharm el Sheikh i atrakcjach w Egipcie nieprzerwanie od 17 stycznia 2007 roku. Teraz jako  najlepsze biuro podróży w Sharm el Sheikh zapraszamy do korzystania z oferty wakacji na najwyższym poziomie!!!

Marka E-SHARM.PL funkcjonuje w ramach działalności gospodarczej zarejestrowanej zarówno w Polsce jak i w Egipcie ze 100% udziałem polskim. Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia dające gwarancję jakości oferowanych przez nas usług.

Od wielu lat specjalizujemy się w organizowaniu wycieczek fakultatywnych w Egipcie. Współpracujemy z najlepszymi operatorami wycieczek i atrakcji fakultatywnych, a na wycieczkach zapewniamy profesjonalnych polskich i polskojęzycznych przewodników.

Oferujemy wycieczki historyczne, rejsy, nurkowania i safari, oferty pobytu i hoteli, wyjazdy incentive dla grup oraz pielgrzymki po Ziemi Świętej. Swoją pomocą i profesjonalizmem służymy również w kwestii wynajmu oraz zakupu nieruchomości.

Zapraszamy do korzystania z naszego doświadczenia !!!

CENTRUM REZERWACJI

POLSKA: + 48 503 97 48 43

poczta@e-sharm.pl

 

REZERWACJA W POLSCE