Jak rezerwować ?

 

PRZEJDŹ DO REZERWACJI ONLINE>>>

Dla Państwa wygody i komfortu wypoczynku zapraszamy do planowania i rezerwacji wycieczek przed wyjazdem na wakacje poprzez portal E-SHARM.PL. W prosty sposób można zapoznać się ze szczegółową ofertą dostępnych atrakcji i zaplanować cały wakacyjny pobyt wybierając dogodne terminy wycieczek. Wczesna rezerwacja to także gwarancja niezmienności ceny przy płatności na wycieczkach oraz dodatkowo opcja płatności w polskich złotych. Rezerwując wycieczki ON-LINE nie tracą Państwo wakacji na poszukiwanie ofert i zapewniają sobie wypoczynek z renomowanym biurem, unikając kupowania wycieczek w nierzetelnych lokalnych biurach, czy u przypadkowych sprzedawców. Oferujemy również atrakcyjne cenowo pakiety najpopularniejszych wycieczek dopasowane do tygodniowych i dwutygodniowych pobytów.

WYBIERZ SPOSÓB REZERWACJI:

1.KUP WYCIECZKI PRZED WAKACJAMI! Jako jedyne biuro oferujemy Państwu możliwość płatności w polskich złotych ( w korzystnych kursach walut), co pozwala Państwu zaoszczędzić na wymianie walut. W prosty sposób można wybrać wycieczki, dogodne terminy i zapłacić za nie w PLN. Po dokonaniu zamówienia  i płatności  otrzymują Państwo voucher potwierdzający zakup wycieczek, nasze Centrum Rezerwacji prześle do Państwa potwierdzenie rezerwacji ze szczegółami wyjazdów z hotelu.

2.REZERWUJ i ZAPŁAĆ NA WYCIECZKACH! Wypełniając FORMULARZ REZERWACJI dostępny przy każdej wycieczce  – otrzymacie Państwo dopasowaną do oczekiwań ofertę ze szczegółowymi informacjami na temat wycieczki. Wystarczy podać termin pobytu, hotel, liczbę osób oraz planowane wycieczki, a nasze Centrum Rezerwacji potwierdzi dla Państwa dokładnie godziny wyjazdu z hotelu. Płatność na wycieczkach w USD,  EUR lub EGP ( funt egipski).

3.REZERWACJA WYCIECZEK PO PRZYLOCIE!   Po przylocie do Sharm el Sheikh wycieczki można zamawiać w tani i prosty sposób w dowolnym dniu w czasie wakacji w Egipcie. Wystarczy wysłać SMS podając wybraną wycieczkę, hotel, numer pokoju oraz liczbę osób. Rezerwacja SMS po przylocie pod numerem telefonu: +48 503 97 48 43 lub +2 0100 47 987 41 (koszt SMS ok. 1 PLN). SMSem otrzymacie Państwo potwierdzenie rezerwacji oraz dokładną godzinę wyjazdu z hotelu. Płatność na wycieczce lub na umówionym spotkaniu z naszym przedstawicielem. NIE NALEŻY NIGDZIE WPŁACAĆ ZALICZEK NA WYCIECZKI BEZ KONSULTACJI Z NASZYM CENTRUM REZERWACJI!

MASZ PYTANIA? W naszym Centrum Rezerwacji uzyskacie Państwo pełną i szczegółową informację o każdej wycieczce. Konsultant odpowie na wszystkie Państwa pytania dotyczące wakacji, wycieczek, aktualnych wydarzeń w Egipcie, przepisów wizowych czy pogody i wyjaśni wszelkie wątpliwości.

Zadzwoń przed wylotem na wakacje: +48 503 97 48 43 lub napisz poczta@e-sharm.pl

BIURA LOKALNE: Uwaga! Firma E-SHARM.PL  nie przyjmuje rezerwacji wycieczek w ramach lokalnych biur na terenie Sharm el Sheikh. NIE PONOSIMY ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA ŻADNE REZERWACJE I WPŁATY DOKONANE W BIURACH LOKALNYCH NA TERENIE SHARM EL SHEIKH! Wszystkie lokalne biura wycieczkowe są prowadzone przez Egipcjan. Korzystając z wycieczek w lokalnych biurach – decydujecie się Państwo na dochodzenie swoich ewentualnych roszczeń według prawa egipskiego. Rezerwując wycieczki z E-SHARM.PL Agencja Rozwoju Turystyki mają Państwo możliwość sprawdzenia rzetelności naszej firmy, przeprowadzenia transakcji według polskiego prawa oraz otrzymania rachunku za dokonane rezerwacje.

PRIORYTETY I STANDARDY

Naszym nadrzędnym celem jest Państwa bezpieczeństwo i zadowolenie z naszych usług. Podejmując się organizacji wycieczek, mamy świadomość tego, że poświęcacie nam Państwo swój czas, wypoczynek i zaufanie, stąd najwyższa staranność z naszej strony by zapewnić Państwu komfortowe i udane wakacje.  Dlatego też:

> Na wycieczkach zapewniamy polskich i polskojęzycznych przewodników
> Na wszystkich wycieczkach mają Państwo ubezpieczenie
> Na wszystkie wycieczki odbieramy Państwa z hotelu, a po ich zakończeniu odwozimy do hotelu
> W przypadku rezygnacji do 24h przed wyjazdem gwarantujemy zwrot wpłaty (oprócz wycieczek    lotniczych i zagranicznych), w przypadku rezygnacji w dniu wycieczki maksymalna kwota potrącenia to 50% wartości wycieczki
> Zachęcamy do zapoznania się z wieloma cennymi wskazówkami i informacjami przydatnymi na wakacjach w Sharm el Sheikh w dziale Ważne dla Turystów
> Służymy kompleksową informacją na temat wakacji w Sharm el Sheikh, a wybierających się do Egiptu zapraszamy do naszego Przewodnika o Sharm el Sheikh

E-SHARM.PL to największy polski portal ofert i informacji o Sharm el Sheikh. Naszym celem jest  spełnianie wakacyjnych marzeń naszych Klientów. Z dumą możemy poinformować, że w ostatnich latach z naszej oferty skorzystało ponad 90.000 turystów z Polski. E-SHARM.PL dostarcza Państwu aktualne informacje o Sharm el Sheikh i atrakcjach w Egipcie nieprzerwanie od 17 stycznia 2007 roku. Teraz jako  najlepsze biuro podróży w Sharm el Sheikh zapraszamy do korzystania z oferty wakacji na najwyższym poziomie!!!

Firma E-SHARM.PL zarejestrowana jest zarówno w Polsce jak i w Egipcie ze 100% udziałem polskim. Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia dające gwarancję jakości oferowanych przez nas usług.

Od 2006 roku specjalizujemy się w organizowaniu wycieczek fakultatywnych w Egipcie. Współpracujemy z najlepszymi operatorami wycieczek i atrakcji fakultatywnych, a na wycieczkach zapewniamy profesjonalnych polskich i polskojęzycznych przewodników.

Oferujemy wycieczki historyczne, rejsy, nurkowania i safari, oferty pobytu i hoteli, wyjazdy incentive dla grup oraz pielgrzymki po Ziemi Świętej. Swoją pomocą i profesjonalizmem służymy również w kwestii wynajmu oraz zakupu nieruchomości.

Zapraszamy do korzystania z naszego doświadczenia !!!

CENTRUM REZERWACJI

POLSKA: + 48 503 97 48 43

EGIPT: + 20 100 47 987 41

poczta@e-sharm.pl

E-SHARM.PL
Agencja Rozwoju Turystyki

60-418 Poznań, ul. Kołobrzeska 15A   NIP: 781- 101-04-38

WPŁATY W PLN BZ WBK I o. Poznań: 22 10 90 1463 0000 0001 1774 9390

WPŁATY W USD BZ WBK I o. Poznań: 60 10 90 1463 0000 0001 1774 9482

2012 E-SHARM.PL Agencja Rozwoju Turystyki
Wykonanie: Aleastudio