Wycieczki

Home DLA RODZINY KAIR I PIRAMIDY SAMOLOTEM

KAIR I PIRAMIDY SAMOLOTEM

Kair, stolica Egiptu, Piramidy w Gizie i Sfinks, Narodowe Muzeum Egiptu ze słynnymi skarbami Tutanchamona oraz mumie faraonów Egiptu,  orientalne bazary, zgiełk miasta i niezapomniane widoki, to wszystko tworzy niezwykły i niezapomniany charakter tego miasta.

ZWIEDZANIE W KAMERALNYCH GRUPACH lub INDYWIDUALNE!

Cena w USD

Dziecko (poniżej 12 lat): 230 USD
Osoba Dorosła: 230 USD

Terminy:

codziennie

Program:

wyjazd na lotnisko w Sharm el Sheikh około godz. 4-5 rano, przylot do Kairu, zwiedzanie Narodowego Muzeum Egipskiego, rejs po Nilu (płatny na łodzi), lunch, Giza: punkt widokowy, piramidy, Sfinks (możliwość wejścia do piramidy, płatne na miejscu), czas na zakupy, wylot z Kairu około godz. 19, przylot do Sharm el Sheikh, transport do hotelu.

 

Opis

Kair, stolica Egiptu, centrum świata arabskiego– metropolia, położona nad Nilem która liczy ponad 18 milionów mieszkańców. Miasto, w którym tysiące lat historii mieszają się z nowoczesnością. Kair to tętniące przez całą dobę życiem miasto porywające każdego w niezapomniany klimat orientu. W czasie wycieczki odwiedzimy Narodowe Muzeum Egiptu, gdzie zobaczyć można słynną maskę Tutanhamona oraz skarby odkryte w jego grobowcu, a także mumie faraonów Egiptu i niezliczone starożytne pamiątki nawet sprzed 5 tysięcy lat.  Najpopularniejszą atrakcją dla turystów z całego świata są Piramidy w Gizie: Cheopsa, Chefrena i Mykerynosa oraz zagadkowy posąg Sfinksa. Wszystkiemu spokojnie przygląda się Nil – nazywany rzeką życia i nieśmiertelności. Z okien autokaru zobaczymy też słynne Miasto Umarłych oraz setki kairskich meczetów i Cytadelę Mohammeda Ali (bez zwiedzania). Będzie też czas na pamiątki – egipskie perfumy, złote i srebrne kartusze – symbole władzy faraonów i przepiękne papirusy ze scenami z życia egipskich bóstw.

Terminy:

codziennie

Program:

wyjazd na lotnisko w Sharm el Sheikh około godz. 4-5 rano, przylot do Kairu, zwiedzanie Narodowego Muzeum Egipskiego, dla chętnych rejs po Nilu (płatny na łodzi), lunch, Giza: punkt widokowy, piramidy, Sfinks (możliwość wejścia do piramidy, płatne na miejscu), czas na zakupy, wylot z Kairu około godz. 19, przylot do Sharm el Sheikh, transport do hotelu.

Uwagi:

W Kairze na wycieczce opieka POLSKIEGO PRZEWODNIKA, zwiedzamy w kameralnych grupach 3-10 osób, dzięki temu możemy dostosować program i tempo zwiedzania do oczekiwań Uczestników! Uczestnicy proszeni są o zabranie paszportów. Transport z hotelu w cenie wycieczki. Do udziału w wycieczce  wymagana płatna wiza egipska za 25 USD  wydawana na lotnisku po przylocie do Egiptu lub do nabycia bezpośrednio na wycieczce!

Wymagamy wpłaty na zakup biletów lotniczych najpóźniej na 2 dni przed wycieczką (przyjeżdżamy do hotelu lub przyjmujemy zaliczkę przelewem w PLN)

Dla Państwa wygody i komfortu wypoczynku zapraszamy do rezerwacji wycieczek w naszym Centrum Rezerwacji przed wylotem na wakacje: tel: +48 503 97 48 43 lub poprzez e-mail: rezerwacja@taniewycieczkisharm.pl

Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ