Wycieczki Sharm el Sheikh polskie biuro

Jak rezerwować ?

TANIE WYCIECZKI SHARM EL SHEIKH

Dla Państwa wygody i komfortu wypoczynku zapraszamy do planowania i rezerwacji wycieczek przed wyjazdem na wakacje poprzez portal taniewycieczkisharm.pl. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą dostępnych atrakcji i zaplanowania wakacji w Egipcie.

Wczesna rezerwacja to także gwarancja niezmienności ceny przy płatności na wycieczkach oraz możliwość płatności w polskich złotych. Rezerwując wycieczki ON-LINE nie tracą Państwo czasu na urlopie na poszukiwanie ofert i zapewniają sobie wypoczynek z renomowanym biurem, unikając kupowania wycieczek w nie zawsze rzetelnych lokalnych biurach czy u przypadkowych sprzedawców wycieczek na hotelowej plaży.

Doradzamy, jakie wycieczki wybrać! Naszą misją i celem jest sprawienie, aby Państwa wakacje były wyjątkowe i pełne wspomnień. Dlatego polecamy kontakt z naszym CENTRUM REZERWACJI +48 503 97 48 43 – doradzimy najlepsze atrakcje i rozwiązania, czasem odradzimy wydawania kasy, biorąc pod uwagę Państwa oczekiwania, wiek dzieci, preferencje w wyborze atrakcji i lokalizację hotelu.

Atrakcyjne cenowo pakiety i rabaty – dopasowujemy do tygodniowych i dwutygodniowych pobytów.

PRZEJDŹ DO REZERWACJI ONLINE>>>

WYBIERZ SPOSÓB REZERWACJI:

1.KUP WYCIECZKI PRZED WAKACJAMI!

Jako jedyne biuro oferujemy Państwu możliwość płatności w polskich złotych (w korzystnych kursach walut), co pozwala Państwu zaoszczędzić na wymianie walut. W prosty sposób można wybrać wycieczki, dogodne terminy i zapłacić za nie w PLN. Po dokonaniu zamówienia  i płatności  otrzymują Państwo voucher potwierdzający zakup wycieczek, nasze CENTRUM REZERWACJI prześle do Państwa potwierdzenie rezerwacji ze szczegółami wyjazdów z hotelu.

2.ZAREZERWUJ i ZAPŁAĆ NA WYCIECZKACH!

Wypełniając FORMULARZ REZERWACJI lub kontaktując się z naszym CENTRUM REZERWACJI przed wakacjami  – otrzymacie Państwo dopasowaną do oczekiwań ofertę ze szczegółowymi informacjami na temat wycieczek. Wystarczy podać termin pobytu, hotel, liczbę osób oraz planowane wycieczki, a nasze Centrum Rezerwacji doradzi, które atrakcje będą najlepsze dla Państwa oraz potwierdzi dokładne terminy wycieczek i godziny wyjazdu z hotelu. Płatność na wycieczkach w USD,  EUR lub EGP ( funt egipski).

3.ŁATWA REZERWACJA WYCIECZEK W CZASIE WAKACJI!  

Po przylocie do Sharm el Sheikh wycieczki można zamawiać w tani i prosty sposób w dowolnym dniu w czasie wakacji w Egipcie. Wystarczy wysłać SMS podając wybraną wycieczkę, hotel, numer pokoju oraz liczbę osób. Rezerwacja SMS po przylocie pod numerem telefonu: +48 503 97 48 43 (koszt SMS ok. 1 PLN – zależny od operatora sieci)  JESTEŚMY NA VIBER, WHATSAPP, MSN, FB.

Po zgłoszeniu rezerwacji otrzymacie Państwo potwierdzenie rezerwacji oraz dokładną godzinę wyjazdu z hotelu. Płatność na wycieczce lub na umówionym spotkaniu z naszym przedstawicielem. NIE NALEŻY NIGDZIE WPŁACAĆ ZALICZEK NA WYCIECZKI BEZ KONSULTACJI Z NASZYM CENTRUM REZERWACJI!

MASZ PYTANIA? W naszym CENTRUM REZERWACJI uzyskacie Państwo szczegółowe informację o każdej wycieczce. Konsultant odpowie na wszystkie Państwa pytania dotyczące wakacji, wycieczek, aktualnych wydarzeń w Egipcie, przepisów wizowych czy pogody i wyjaśni wszelkie wątpliwości.

Zadzwoń przed wylotem na wakacje: +48 503 97 48 43 lub napisz poczta@e-sharm.pl

BIURA LOKALNE: Uwaga! W trosce o Państwa spokój i bezpieczeństwo nie obsługujemy rezerwacji wycieczek w ramach lokalnych biur na terenie Sharm el Sheikh. NIE PONOSIMY ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA ŻADNE REZERWACJE I WPŁATY DOKONANE W BIURACH LOKALNYCH NA TERENIE SHARM EL SHEIKH! Korzystając z wycieczek w lokalnych biurach – decydujecie się Państwo na dochodzenie swoich ewentualnych roszczeń według prawa egipskiego. Rezerwując wycieczki z nami mają Państwo możliwość sprawdzenia rzetelności naszej firmy, przeprowadzenia transakcji według polskiego prawa oraz otrzymania rachunku za dokonane wpłaty przed wycieczkami.

PRIORYTETY I STANDARDY

Naszym nadrzędnym celem jest Państwa bezpieczeństwo i zadowolenie z naszych usług. Podejmując się organizacji wycieczek, mamy świadomość tego, że wakacje to czas wypoczynku, stąd najwyższa staranność z naszej strony by zapewnić Państwu niezapomniane wspomnienia z wypraw i wycieczek.  Dlatego:

> Na wycieczkach zapewniamy polskich i polskojęzycznych przewodników
> Na wszystkich wycieczkach mają Państwo ubezpieczenie
> Na wszystkie wycieczki odbieramy Państwa z hotelu, a po ich zakończeniu odwozimy do hotelu
> W przypadku rezygnacji do 24h przed wyjazdem gwarantujemy zwrot wpłaty (oprócz opłat za zakupione bilety na wycieczki samolotem)
> Zachęcamy do zapoznania się z wieloma cennymi wskazówkami i informacjami przydatnymi na wakacjach w Sharm el Sheikh na naszym portalu SHARM EL SHEIKH PO POLSKU ONLINE
> Służymy kompleksową informacją na temat wakacji w Sharm el Sheikh, a wybierających się do Egiptu zapraszamy do naszego Przewodnika o Sharm el Sheikh

POLSKIE BIURO W SHARM EL SHEIKH

Od 2007 roku działamy jako marka E-SHARM.PL i największy polski portal ofert i informacji o Sharm el Sheikh. Naszym celem jest  spełnianie wakacyjnych marzeń naszych Klientów. Z dumą możemy poinformować, że w ostatnich latach z naszej oferty skorzystało ponad 90.000 turystów z Polski.

E-SHARM.PL

dostarczamy Państwu aktualne informacje o Sharm el Sheikh i atrakcjach w Egipcie nieprzerwanie od 17 stycznia 2007 roku. Teraz jako  najlepsze biuro podróży w Sharm el Sheikh zapraszamy do korzystania z oferty wakacji na najwyższym poziomie!!!

Marka E-SHARM.PL funkcjonuje w ramach działalności gospodarczej zarejestrowanej zarówno w Polsce jak i w Egipcie ze 100% udziałem polskim. Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia dające gwarancję jakości oferowanych przez nas usług.

Od wielu lat specjalizujemy się w organizowaniu wycieczek fakultatywnych w Egipcie. Współpracujemy z najlepszymi operatorami wycieczek i atrakcji fakultatywnych, a na wycieczkach zapewniamy profesjonalnych polskich i polskojęzycznych przewodników.

Oferujemy wycieczki historyczne, rejsy, nurkowania i safari, oferty pobytu i hoteli, wyjazdy incentive dla grup oraz pielgrzymki po Ziemi Świętej. Swoją pomocą i profesjonalizmem służymy również w kwestii wynajmu oraz zakupu nieruchomości.

E-SHARM.PL WYCIECZKI SHARM EL SHEIKH

Zapraszamy do korzystania z naszego doświadczenia !!!

CENTRUM REZERWACJI

POLSKA: + 48 503 97 48 43

poczta@e-sharm.pl

Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ