Ubezpieczenie na wycieczkach w Egipcie

UBEZPIECZENIE

Na wszystkich wycieczkach fakultatywnych jesteście Państwo ubezpieczeni. Ubezpieczenie posiadają wszyscy turyści przyjeżdżający na terytorium Egiptu, a polisa ubezpieczeniowa jest ważna podczas całego ich pobytu na terenie wszystkich krajów basenu Morza Śródziemnego. W przypadku wyjazdów zagranicznych, zgodnie z ustawą o usługach turystycznych, każde biuro podróży ma obowiązek, sprzedając wycieczkę, zapewnić klientowi ubezpieczenie kosztów leczenia i następstw nieszczęśliwych wypadków za granicą. W razie zachorowania lub innej sytuacji tego wymagającej należy zwrócić się do pilota lub przewodnika wycieczki.  W Państwa imieniu opiekun kontaktuje się ze służbami medycznymi, zapewnia transport do placówki medycznej oraz w razie potrzeby kontaktuje się również z Centrum Alarmowym firmy ubezpieczeniowej w Polsce.

Takie standardowe ubezpieczenie turystyczne jest ważne zarówno na terenie hotelu, jak również w sytuacji samodzielnego zwiedzania kurortu i w przypadku dalszych wyjazdów, np. samochodem z wypożyczalni.

Ważne aby sprawdzić przed wylotem, co zawiera nasza polisa podróżna!

Standardowe polisy oferowane przez biura podróży nie zawierają ubezpieczenia w przypadku zachorowań będących następstwem chorób przewlekłych oraz dla osób uprawiających sporty ekstremalne. W takich przypadkach należy zawrzeć dodatkową umowę ubezpieczenia.

Wykupując wczasy w Egipcie należy dokładnie sprawdzić zakres ubezpieczenia, jaki oferuje nam biuro podróży.
Jeśli potrzebują Państwo zwiększyć zakres ubezpieczenia ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NASZYM CENTRUM REZERWACJI +48 503 97 48 43

Więcej informacji na temat opieki medycznej w Sharm el Sheikh znajdziecie Państwo tutaj: PRZEWODNIK SHARM EL SHEIKH

ZOBACZ TAKŻE:

Transport na wycieczkach

Opieka polskiego przewodnika

Wizy na wycieczkach

Dzieci na wycieczkach

Suchy prowiant

Napoje i napiwki na wycieczkach

Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ