Wycieczki z polskim przewodnikiem

OPIEKA POLSKIEGO PRZEWODNIKA

Na wycieczkach historycznych do Kairu, Jerozolimy, Petry czy na Górę Mojżesza wiedzę o miejscach i historii przekazuje Państwu polski przewodnik. Na wycieczkach zawsze jesteście Państwo pod opieką profesjonalnych, współpracujących z nami na stałe pilotów i przewodników. Piloci na terenie Egiptu to Egipcjanie biegle mówiący po polsku. Na wycieczkach do Kairu czy na Górę Mojżesza do Państwa dyspozycji pozostają przewodnicy posiadający niezbędne licencje i zezwolenia Ministerstwa Turystyki Egiptu, wymagające m.in. zdania egzaminu ze znajomości języka polskiego. Podczas wyjazdów do Jerozolimy przewodnikami zawsze są Polki lub Polacy na stałe mieszkający w Egipcie. W Jordanii, jeśli chodzi o niezbędne zezwolenia i licencje, obowiązują takie same zasady jak na terenie Egiptu.

Na rejsach do Parku Ras Mohammed i w rejon wyspy Tiran – opieka polskiego instruktora dotyczy tylko osób nurkujących.

Na wycieczkach lokalnych typu quady, pokaz delfinów, rejs łodzią podwodną, rejs łodzią ze szklanym dnem opiekunami grup są piloci anglojęzyczni.

Pilot jest opiekunem grupy i odpowiada za program i opiekę nad wycieczką. Polski przewodnik zajmuje się stroną merytoryczną wycieczek.

W opisach każdej wycieczki znajdą Państwo  informację o opiece pilota i przewodnika.

ZOBACZ TAKŻE:

Ubezpieczenie na wycieczkach

Transport na wycieczkach

Wizy na wycieczkach

Dzieci na wycieczkach

Suchy prowiant

Napoje i napiwki na wycieczkach

Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ