Wycieczki

Home LOKALNIE ŁÓDŹ ZE SZKLANYM DNEM

ŁÓDŹ ZE SZKLANYM DNEM

Łódź ze szklanym dnem to idealna wycieczka dla dorosłych i dla dzieci, dzięki której poznać można podwodny świat Morza Czerwonego. Bogactwo rafy koralowej i całej morskiej flory i fauny widać na wyciągnięcie ręki.

Cena w USD

Dziecko (do 12 lat): 10 USD
Osoba Dorosła: 20 USD

Terminy:

codziennie (minimum 3 osoby)

Program:

godziny wyjazdów po potwierdzeniu miejsc od godz. 9 do 14 lub po lunchu, transport z hotelu do portu, czas rejsu: ok. 1:15h, powrót do hotelu.

Opis

Łódź ze szklanym dnem to idealna wycieczka dla dorosłych i dla dzieci, dzięki której poznać można podwodny świat Morza Czerwonego. Przez szklane dno doskonale widać zarówno rafy koralowe, jak i pojawiające się licznie pod powierzchnią wody ryby. Bogactwo flory i fauny widać na wyciągnięcie ręki. Wycieczka jest doskonałą ofertą dla tych, którzy obawiają się morskiej głębi. Tuż pod powierzchnią wody można zobaczyć barwne formacje koralowców, a w zakątkach rafy koralowej ukrywają się liczne ryby od drobnych koników morskich, chetoników, czy skrytych w ukwiałach błazenków po drapieżne mureny czy napoleony.

Terminy:

codziennie

Program:

godziny wyjazdów do wyboru od godz. 9 do 14, transport z hotelu do portu, czas rejsu: ok. 1:15h, powrót do hotelu.

Uwagi:

Transport z hotelu w cenie wycieczki. Opieka pilota anglojęzycznego. Na wycieczkę nie trzeba zabierać paszportów. Do udziału w wycieczce wystarczy bezpłatna wiza SINAI ONLY wydawana na lotnisku po przylocie.

Dla Państwa wygody i komfortu wypoczynku zapraszamy do rezerwacji wycieczek w naszym Centrum Rezerwacji przed wylotem na wakacje: tel: +48 503 97 48 43 lub poprzez e-mail: rezerwacja@taniewycieczkisharm.pl

Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ