Wycieczki

Home LOKALNIE PŁYWANIE Z DELFINAMI

PŁYWANIE Z DELFINAMI

Pływanie z delfinami to najciekawsza atrakcja w samym Sharm el Sheikh. Możliwość przebywania w pobliżu i dotknięcia delfina jest niezwykłym przeżyciem zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.

Cena w USD

1 osoba – 15 minut w basenie: 80 USD

1 osoba – 30 minut w basenie: 99 USD

Osoby towarzyszące 10 USD

Terminy:

codziennie oprócz niedzieli

Program:

wyjazd z hotelu do delfinarium zgodnie z godziną ustaloną w ramach rezerwacji, czas pobytu w basenie z delfinami do wyboru: 15 lub 30 minut,  powrót do hotelu.

Opis

Pływanie z delfinami to najciekawsza atrakcja w samym Sharm el Sheikh. Możliwość przebywania w pobliżu i dotknięcia delfina jest dla wielu niezwykłym przeżyciem. Kąpiąc się z delfinami w ich basenie poznać można ich siłę i delikatność zarazem, ich przyjazne nastawienie do ludzi oraz dowcipne triki, którymi potrafią zaskoczyć i rozbawić. Doświadczenie to jest niesamowicie kojące dla ciała i ducha. Warto dodać, że jest to jedno z niewielu delfinariów na całym świecie, w dodatku jedno z nielicznych gdzie poza pokazami delfinów można wraz z nimi pływać w basenie.  Pływanie z delfinami, to niezapomniana przygoda.

PAKIETY:

15 minut: 80 USD
30
minut: 99 USD

OSOBY TOWARZYSZĄCE (oglądające) PŁACĄ ZA WSTĘP NA WIDOWNIĘ 10 USD.

W CENIE TRANSPORT z HOTELU i z powrotem!

Terminy:

codziennie oprócz niedzieli

Program:

wyjazd z hotelu do delfinarium zgodnie z godziną ustaloną w ramach rezerwacji, czas pobytu w basenie z delfinami do wyboru: 15 lub 30 minut,  powrót do hotelu.

Uwagi:

Uczestnicy wycieczki proszeni są o zabranie ręczników. Kapoki wliczone są w cenę wycieczki.  Transport z hotelu w cenie wycieczki. Opieka pilota anglojęzycznego. Do udziału w wycieczce wystarczy bezpłatna wiza SINAI ONLY wydawana na lotnisku po przylocie.

Dla Państwa wygody i komfortu wypoczynku zapraszamy do rezerwacji wycieczek w naszym Centrum Rezerwacji przed wylotem na wakacje: tel: +48 503 97 48 43 lub poprzez e-mail: rezerwacja@taniewycieczkisharm.pl
Rezerwacja SMS po przylocie pod numerem telefonu: +48 503 97 48 43 (koszt SMS ok. 1 PLN)

Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ