Wycieczki

Home DLA RODZINY REJS W REJON WYSPY TIRAN

REJS W REJON WYSPY TIRAN

Rejs w rejon wyspy Tiran to okazja na snorkeling przy przepięknych rafach koralowych Zatoki Akaba w miejscach, które są atrakcją turystyczną ściągającą nurków z całego świata. W północnej okolicy wybrzeża można też często spotkać delfiny.

Cena w USD

Dziecko (do 12 lat): 15 USD
Osoba Dorosła: 30 USD

ZA DOPŁATĄ MOŻLIWOŚĆ WZIĘCIA UDZIAŁU W NURKOWANIU DLA AMATORÓW (należy zamówić na dzień przed rejsem)

Terminy:

codziennie

Program:

wyjazd z hotelu około godz. 7:30, przejazd do portu, wypłynięcie z portu, dwa-trzy przystanki na morzu (zależnie od przebiegu rejsu), czas na snorkeling na rafach koralowych, lunch i napoje na statku w cenie, powrót do hotelu około godz. 16.

Opis

Tiran to położona na północy Sharm el Sheikh wyspa, należąca do Arabii Saudyjskiej. Ma strategiczne znaczenie, a wstęp na nią jest zabroniony, ale wokół znajdują się rafy koralowe, które są atrakcją turystyczną ściągającą nurków z całego świata. Dopływamy statkiem w okolice, gdzie stykają się głębokie i chłodne wody Zatoki Akaba oraz płytkie nurty Kanału Sueskiego. Niezapomnianą atrakcją jest możliwość snorkelingu z maską i rurką i obejrzenia podwodnych skarbów Morza Czerwonego: rafy koralowej, różnorodnych ryb, ale również wraków rozbitych statków- to właśnie tędy wiedzie szlak morski z Izraela i Jordanii. Na głębszych wodach wokół Sharm el Sheikh można też spotkać rodziny delfinów. W programie przewidziane są 3 przystanki na snorkeling z maską i płetwami. Na rejsie można również wziąć udział w NURKOWANIU DLA AMATORÓW.

Terminy:

codziennie

Program:

wyjazd z hotelu około godz. 7:30, przejazd do portu, wypłynięcie z portu, dwa-trzy przystanki na morzu (zależnie od przebiegu rejsu), czas na snorkeling na rafach koralowych, lunch, powrót do hotelu około godz. 16.

Uwagi:

Uczestnicy proszeni są o zabranie paszportów, ręczników oraz masek i płetw (sprzęt do snorkelingu jest też dostępny odpłatnie u przewodnika: maski, płetwy, kamizelki 3 USD za szt). Transport z hotelu w cenie wycieczki. Opieka pilota anglojęzycznego. Do udziału w wycieczce wystarczy bezpłatna wiza SINAI ONLY wydawana na lotnisku po przylocie. Opcjonalnie możliwość zamówienia rejsu prywatnym jachtem.

Dla Państwa wygody i komfortu wypoczynku zapraszamy do rezerwacji wycieczek w naszym Centrum Rezerwacji przed wylotem na wakacje: tel: +48 503 97 48 43 lub poprzez e-mail: rezerwacja@taniewycieczkisharm.pl

Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ