Wycieczki

Home LOKALNIE SAFARI NA QUADACH

SAFARI NA QUADACH

Safari na quadach – niesamowita przygoda dla wszystkich! Safari na pustyni można połączyć w przejażdżką na wielbładach.

Cena w USD

Quad 1-osobowy: 20 USD
Quad 2-osobowy: 25 USD – PROMOCJA!!!

Terminy:

codziennie

Program:

godziny wyjazdów do wyboru od godz. 4 do 17. Transport z hotelu do centrum quadów, wyjazd na pustynię, wizyta w wiosce beduińskiej, przejazd między górami Synaju, powrót do bazy quadów, transport do hotelu. Czas trwania wycieczki ok. 2,5h.

Opis

Safari na quadach, niesamowita atrakcja dla odwiedzających Egipt. Zapierające dech w piersiach widoki pustyni i gór Synaju oraz możliwość obcowania z dziewiczą naturą z dala od cywilizacji, to gwarancja niezapomnianych wrażeń. W programie wycieczki przewidziano wizytę w wiosce beduińskiej oraz przystanki, podczas których uczestnicy mogą zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. Do Państwa dyspozycji oddajemy quady zarówno jedno jak i dwuosobowe, na których rodzice mogą jechać z dziećmi. Pojazdy są bardzo proste w prowadzeniu (gaz i hamulec w kierownicy). Istnieje możliwość zorganizowania wyjazdu na pustynię z indywidualnym przewodnikiem, a tym samym szansa na bardziej kameralną wycieczkę tylko w gronie rodziny i znajomych. Oferujemy również połączenie wycieczki ze zwiedzaniem pustyni na wielbłądach.

Terminy:

codziennie

Program:

godziny wyjazdów do wyboru od godz. 4 do 17. Transport z hotelu do centrum quadów, wyjazd na pustynię, wizyta w wiosce beduińskiej, przejazd między górami Synaju, powrót do bazy quadów, transport do hotelu. Czas trwania wycieczki około 2,5h.

Uwagi:

Polecamy:

zabranie wygodnego obuwia, które nie spadnie w czasie jazdy quadem, osłony oczu (okulary), oraz arafatek lub chust chroniących przed pyłem pustyni (do nabycia również w centrum quadów).

Ubiór: skóra na siedzeniu quada (jak każdego tego typu pojazdu) jest rozgrzana w słońcu (oraz używana przez innych turystów!) polecamy ubrać spodnie typu shorty do kolan lub 3/4!

Przy quadzie dwuosobowym maksymalna waga razem 120 kg – przy widocznym przekroczeniu wagi organizator będzie prosił o skorzystanie z dwóch quadów jednoosobowych

Transport z hotelu w cenie wycieczki. Opieka pilota anglojęzycznego. Do udziału w wycieczce wystarczy bezpłatna wiza SINAI ONLY wydawana na lotnisku po przylocie.

Dodatkowe opcje:

Prywatna wycieczka quadami z indywidualnym opiekunem dla dowolnej liczby osób: koszt 35 USD za osobę.

Safari na quadach + przejażdżka na wielbłądzie(20 min): 35 USD za osobę

Dla Państwa wygody i komfortu wypoczynku zapraszamy do rezerwacji wycieczek w naszym Centrum Rezerwacji przed wylotem na wakacje: tel: +48 503 97 48 43 lub poprzez e-mail: rezerwacja@taniewycieczkisharm.pl

Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ