Wycieczki

Home DLA RODZINY REJS W REJON WYSPY TIRAN

REJS W REJON WYSPY TIRAN

Rejs w rejon wyspy Tiran to okazja na snorkeling przy przepięknych rafach koralowych Zatoki Akaba w miejscach, które są atrakcją turystyczną ściągającą nurków z całego świata. W północnej okolicy wybrzeża można też często spotkać delfiny.

Cena w USD

Dziecko (do 12 lat): 15 USD
Osoba Dorosła: 25 USD

Terminy:

codziennie

Program:

wyjazd z hotelu około godz. 7:30, przejazd do portu, wypłynięcie z portu, trzy przystanki na morzu, czas na snorkeling na rafach koralowych, lunch, powrót do hotelu około godz. 16.

Opis

Tiran to położona na północy Sharm el Sheikh wyspa, należąca do Arabii Saudyjskiej. Ma strategiczne znaczenie, a wstęp na nią jest zabroniony, ale wokół znajdują się rafy koralowe, które są atrakcją turystyczną ściągającą nurków z całego świata. Dopływamy statkiem w okolice, gdzie stykają się głębokie i chłodne wody Zatoki Akaba oraz płytkie nurty Kanału Sueskiego. Niezapomnianą atrakcją jest możliwość snorkelingu z maską i rurką i obejrzenia podwodnych skarbów Morza Czerwonego: rafy koralowej, różnorodnych ryb, ale również wraków rozbitych statków- to właśnie tędy wiedzie szlak morski z Izraela i Jordanii. Na głębszych wodach wokół Sharm el Sheikh można też spotkać rodziny delfinów. W programie przewidziane są 3 przystanki na snorkeling z maską i płetwami. Na rejsie można również wziąć udział w NURKOWANIU DLA AMATORÓW.

Terminy:

codziennie

Program:

wyjazd z hotelu około godz. 7:30, przejazd do portu, wypłynięcie z portu, trzy przystanki na morzu, czas na snorkeling na rafach koralowych, lunch, powrót do hotelu około godz. 16.

Uwagi:

Uczestnicy proszeni są o zabranie paszportów, ręczników oraz masek i płetw (sprzęt do snorkelingu jest też dostępny odpłatnie u przewodnika: maska 20 EGP, płetwy 20 EGP, kamizelki do pływania 8 USD). Transport z hotelu w cenie wycieczki. Opieka pilota anglojęzycznego. Do udziału w wycieczce wystarczy bezpłatna wiza SINAI ONLY wydawana na lotnisku po przylocie. Opcjonalnie możliwość zamówienia rejsu prywatnym jachtem.

Dla Państwa wygody i komfortu wypoczynku zapraszamy do rezerwacji wycieczek w naszym Centrum Rezerwacji przed wylotem na wakacje: tel: +48 503 97 48 43 lub poprzez e-mail: rezerwacja@taniewycieczkisharm.pl

REZERWACJA W POLSCE