Wycieczki

Home LOKALNIE CITY TOUR SHARM EL SHEIKH

CITY TOUR SHARM EL SHEIKH

Sharm El Sheikh to cudowne miasto, które kryje w sobie wiele tajemnic i ciekawych miejsc. Choć nie ma długiej historii, jednak imponuje swym rozmachem, różnorodnością i orientalnym stylem. Zapraszamy na podróż po zakątkach, które pozostaną na długo w pamięci.

Cena w USD

Dziecko (do 12 lat): 10 USD
Osoba Dorosła: 20 USD

Terminy:

codziennie

Program:

wyjazd z hotelu około godz. 17, zwiedzanie Bazyliki Koptyjskiej i Meczetu, czas wolny na Old Market (zakupy), powrót do hotelu około godz. 20. Opcjonalnie wizyta w centrum orientalnym Alf Leila Wa Leila (dopłata 15 USD).

 

Opis

CITY-TOUR – zwiedzanie Sharm el Sheikh

Sharm el Sheikh to niezwykłe miasto, które kryje w sobie wiele tajemnic i ciekawych miejsc. Choć nie ma długiej historii, jednak imponuje swym rozmachem, różnorodnością i orientalnym stylem. Zapraszamy na podróż po orientalnych zakątkach, które pozostaną na długo w pamięci. Wyjazd z hotelu ok. godziny 17:00. Zobaczymy nie tylko komercyjne miejsca przeznaczone dla turystów, ale także zabierzemy Was do strefy typowo lokalnej. Odwiedzimy między innymi imponujący kościół koptyjski. Udamy się do największego meczetu w Sharm el Sheikh, zwiedzimy starą część miasta, która urzeka orientalnym stylem i zapachami egzotycznej kuchni i arabskiej shishy. Udamy się do Old Market, gdzie będą mogli Państwo zrobić zakupy takich pamiątek jak wyroby ze złota, srebra, morskich koralowców czy najbardziej znanego na Synaju od tysięcy lat turkusu, jedwabne tkaniny, ręcznie wykonywane pledy i dywany, orientalne przyprawy, papirusy i obrazy, arabskie shishe, rzeźby piaskowe zaklęte w szklanych buteleczkach, świeże i pachnące owoce mango, figi oraz zachwycające różnorodnością zapachów i aromatem egipskie perfumy. Zobaczymy centrum rozrywki orientalnej Alfa Leila Wa Leila. Na zamówienie można obejrzeć orientalny pokaz tańca brzucha i tradycyjnych tańców nubijskich (dopłata na miejscu 15 USD). Powrót do hotelu ok. godz. 20:00.

ZOBACZ JUŻ TERAZ SHARM EL SHEIKH

Terminy:

codziennie

Program:

wyjazd z hotelu około godz. 17, zwiedzanie Bazyliki Koptyjskiej i Meczetu, czas wolny na Old Market (zakupy), powrót do hotelu około godz. 20. Opcjonalnie wizyta w centrum orientalnym Alf Leila Wa Leila (dopłata 15 USD).

Uwagi:

Transport z hotelu w cenie wycieczki. Opieka polskiego przewodnika. Do udziału w wycieczce wystarczy bezpłatna wiza SINAI ONLY wydawana na lotnisku po przylocie.

Dla Państwa wygody i komfortu wypoczynku zapraszamy do rezerwacji wycieczek w naszym Centrum Rezerwacji przed wylotem na wakacje: tel: +48 503 97 48 43 lub poprzez e-mail: rezerwacja@taniewycieczkisharm.pl

Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ