Wycieczki

Home LOKALNIE CITY TOUR SHARM EL SHEIKH

CITY TOUR SHARM EL SHEIKH

Sharm El Sheikh to cudowne miasto, które kryje w sobie wiele tajemnic i ciekawych miejsc. Choć nie ma długiej historii, jednak imponuje swym rozmachem, różnorodnością i orientalnym stylem. Zapraszamy na podróż po zakątkach, które pozostaną na długo w pamięci.

Cena w USD

Dziecko (do 12 lat): 10 USD
Osoba Dorosła: 20 USD

MINIMALNA LICZBA OSÓB: 4

Terminy:

codziennie

Program:

wyjazd z hotelu około godz. 17 lub po kolacji, zwiedzanie i czas wolny na Old Market (zakupy), Naama Bay i Soho Square.

 

Opis

CITY-TOUR – zwiedzanie Sharm el Sheikh

Sharm el Sheikh to niezwykłe miasto, które kryje w sobie wiele tajemnic i ciekawych miejsc. Choć nie ma długiej historii, jednak imponuje swym rozmachem, różnorodnością i orientalnym stylem. Zapraszamy na podróż po orientalnych zakątkach, które pozostaną na długo w pamięci. Wyjazd z hotelu ok. godziny 17:00 lub po kolacji. Zobaczymy nie tylko komercyjne miejsca przeznaczone dla turystów, ale także zabierzemy Was do strefy typowo lokalnej. Zobaczymy największy meczet w Sharm el Sheikh, zwiedzimy starą część miasta, która urzeka orientalnym stylem i zapachami egzotycznej kuchni i arabskiej shishy. Na Old Market będą mogli Państwo zrobić zakupy takich pamiątek jak wyroby ze złota, srebra czy najbardziej znanego na Synaju od tysięcy lat turkusu, jedwabne tkaniny, ręcznie wykonywane pledy i dywany, orientalne przyprawy, papirusy i obrazy, arabskie shishe, rzeźby piaskowe zaklęte w szklanych buteleczkach, świeże i pachnące owoce mango, figi oraz zachwycające różnorodnością zapachów i aromatem egipskie perfumy. Odwiedzimy też Naama Bay – najsłynniejszy deptak kurortu oraz najnowsze Centrum Rozrywki Soho Square z tańczącymi fontannami.

ZOBACZ JUŻ TERAZ SHARM EL SHEIKH

Terminy:

codziennie

Program:

wyjazd z hotelu około godz. 17 lub po kolacji, zwiedzanie i czas wolny na Old Market (zakupy), Naama Bay, Soho Square – kolejność zwiedzania ustala przewodnik. Na zamówienie opieka polskiego przewodnika.

Uwagi:

Transport z hotelu w cenie wycieczki. Opieka polskiego przewodnika na zamówienie. Do udziału w wycieczce wystarczy bezpłatna wiza SINAI ONLY wydawana na lotnisku po przylocie.

Dla Państwa wygody i komfortu wypoczynku zapraszamy do rezerwacji wycieczek w naszym Centrum Rezerwacji przed wylotem na wakacje: tel: +48 503 97 48 43 lub poprzez e-mail: rezerwacja@taniewycieczkisharm.pl

Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ