Wycieczki

Home LOKALNIE POKAZ DELFINÓW – DELFINARIUM SHOW

POKAZ DELFINÓW – DELFINARIUM SHOW

Delfinarium w Sharm el Sheikh zaprasza na imponujący pokaz inteligencji tych wodnych ssaków, który zachwyca dorosłych i bawi dzieci. Delfiny potrafią tańczyć, rysować, śpiewać i pokazywać niesamowite sztuczki ! Niezapomniana wycieczka dla odwiedzających Sharm el Sheikh!

Cena w USD

Dziecko (do 8 lat): 10 USD
Osoba Dorosła: 20 USD

Terminy:

codziennie

 

Program:

wyjazd z hotelu około godz. 14- początek pokazu o godz. 15- czas trwania show około godziny- czas na zakupy- powrót do hotelu około godz. 17.

 

Opis

Pokaz delfinów to godzina świetnej zabawy, nie tylko dla odwiedzających, ale także dla samych delfinów. Delfiny, tak często, bardzo niesłusznie mylone z rybami, podczas pokazu udowadniają, że są nie tylko inteligentnymi ssakami, ale także wszechstronnie uzdolnionymi artystami! Tańczą, śpiewają, malują… bawią się świetnie, jednocześnie bawiąc zachwyconych turystów. Pokaz pozostaje na długo w pamięci tych, którzy mają rzadką okazję obejrzenia tego, co te przepiękne i zdolne zwierzęta potrafią zaprezentować. Największą ich wartością jest umiejętność czerpania radości z życia i to w jak cudowny sposób dzielą się tą radością z ludźmi.

Terminy:

codziennie

Program:

wyjazd z hotelu około godz. 14- początek pokazu o godz. 15- czas trwania show około godziny- czas na zakupy- powrót do hotelu około godz. 17.

Uwagi:

Transport z hotelu w cenie wycieczki. Opieka pilota anglojęzycznego. Do udziału w wycieczce wystarczy bezpłatna wiza SINAI ONLY wydawana na lotnisku po przylocie.

 

Dla Państwa wygody i komfortu wypoczynku zapraszamy do rezerwacji wycieczek w naszym Centrum Rezerwacji przed wylotem na wakacje: tel: +48 503 97 48 43 lub poprzez e-mail: rezerwacja@taniewycieczkisharm.pl

Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ